top of page
LOGO_PNG.png

FRANCHISE

MDöner yatırım yapmanız için doğru yerin seçiminde bu yöndeki araştırma sonuçlarını ve tecrübesini devreye sokarak rehberlik yapar. Franchising edinen takım arkadaşlarımız; yorucu ve karmaşık üretim sistemleri ile değil, zevkli satış işlemleri ile uğraşır. Açılacak mağazanın tasarımı profesyonel mimari ekibimiz tarafından planlanarak A'dan Z'ye tüm detaylarıyla uygulanır.

 

Personel ve eğitim desteği MDöner tarafından verilir.

 

Sözleşme süresince bir defaya mahsus olmak üzere franchise bedeli alınır. Reklam katkı payı ve ciro katkı payı alınmamaktadır. Yatırımcının para kazanmasını sağlamak en önemli unsurdur. Kazan Kazan politikamızın işlevini sürdürebilmesi için hem franchise alanın hem de franchise verenin para kazanması gerekmektedir.

 

Eğitim ve Pazarlama Desteği

MDöner merkez olarak açılış gününüzden itibaren gerek eğitim gerekse pazarlama desteğini tüm mağazalarına vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu ve destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır.

 

Açılış sonrası ve genel işleyişinizde rutin olarak aylık ziyaretlerle sizi merkez olarak denetlemektedir. Denetleme raporları gerek mail ortamında gerekse fax olarak tarafınıza aylık olarak ulaştırılarak gelişmesi gereken yönleri ve düzeltilmesi gereken noktaları tarafınızla paylaşır ve çözümler üretir.

 

Ayrıca oryantasyon süreci mağaza açılış tarihinden 1 hafta önce başlar.

 

Tüm personeller İstanbul merkezde eğitime alınır. Ürün hazırlanışı ve sunumu, hijyen şartları, işletmecilik, müşteri ilişkileri, satış eğitimi bu bir hafta boyunca ücretsiz verilir.

Ön Bilgi ve İrtibat : 0546 638 24 63 

(Hafta İçleri 12.00-18.00 Saatleri Arasında Hizmet Vermekteyiz)

bottom of page